ייעוץ והכוונה לפני רכישה

החזר מס לחברות

חברות שבוחרות לחשוף הכנסות חייבות במס מהחברה לבעלי המניות שלהן חייבות להגיש טופס 1120 ולהנפיק טופס K-1 לבעלי המניות שמצהירים על הכנסה כמס ששולם על החזרי המס האישיים שלהם. עסקים קטנים רבים בוחרים להקים עסקים שמעבירים את הכנסותיהם לבעליהם. כאשר חברות מעבר אלה מעבירות הכנסות חייבות במס לבעלים, הן אינן משלמות מס למס הכנסה ולעולם אינן יכולות לקבל החזר מס הכנסה של חברות.

הסוג היחיד של החברה שיכול לקבל החזר מס

הוא תאגיד C. עם זאת, הדרך היחידה שבה חברת C יכולה לקבל החזר מס הכנסה היא לשלם את המס המשוער על החזר המס שלה. מכיוון שהסוגים היחידים של עסקים קטנים המשלמים מס הכנסה הם תאגידים, רק חברות C יכולות להשתמש בטופס 1120. פרק ג 'לקוד המס. במילים אחרות, חברות C משלמות מס הכנסה לרשויות המס באמצעות טופס 1120.

אם אתה הבעלים של תאגיד ומשלם מס הכנסה כתאגיד, ייתכן שאתה זכאי להחזר. סוג המס שאתה משלם קובע אם תקבל החזר מס עסקי. חברת AC יכולה לקבל החזר מס הכנסה אם היא משלמת יותר מהמס המשוער על השנה המגיעה להחזר המס הסופי אם היא משולמת.

אם שילמת יותר מדי מס הכנסה עקב טעות בחישוב

ייתכן שאתה זכאי להחזר מס. משלמי המסים בדרך כלל מקבלים החזר אם הם משלמים יותר מהמס המגיע להחזר המס שלהם. סכום ההחזר הוא עד שלוש שנים לאחר הגשת הבקשה, אך אין הגבלה על גובה המסים שניתן לשלם בתקופה זו, ואין גם הארכת זמן בין ההחזרה להארכת התיק.

סכום ההחזר בגין זכאות לשנתיים מוגבל לסכום המס ששולם בתוך תקופת השנתיים

אם ברצונך לתבוע החזר על בסיס החזר מס שכבר הוגש עם שינוי חבות המס עליך להגיש דוח מס מתוקן. עליך לתקן את כל השינויים בדוח המס שלך לפני הגשתך, או שתוכל להגיש טופס IL-1120-X (החזר מס הכנסה מתוקן).

אם תגיש את החזר מס הכנסה שלך בדואר אלקטרוני

תקבל מידע על מצב ההחזר שלך תוך 72 שעות ממס הכנסה המאשר את קבלת החזר המס שלך. אם תגיש החזר מס מלא ונכון באופן מקוון, ההחזר שלך יונפק תוך שישה עד שמונה שבועות מרגע קבלת החזר המס שלך. אם ההחזר מוגש לאחר תאריך היעד המוארך, יתייחס אליו כהחזר המקורי שלך לכל המטרות.

השתמש בהחזר המס של החברה שלך

כדי ליידע את ההכנסות והמכס אם אתה זכאי להחזר מס חברות (המכונה גם החזר כספי) והאם אתה מעוניין להחזיר אותו. אם הגשת החזר נייר, פרטי ההחזר הכספיים יהיו זמינים תוך שלושה עד ארבעה שבועות ממועד שליחת ההחזר. אם אתה מגיש הצהרת מס מאוחדת באורגון עם יותר מחברת בת אחת הפועלת באורגון או מקור הכנסה באורגון, עליך להשלים את לוח הזמנים של AF ולהגיש אותה עם החזר המס שלך.

דף זה מספק מידע על תיוק אלקטרוני לחברות המכינות והגשת דוחות מס הכנסה אלקטרוניים משלהן או באמצעות שירותיו של מומחה מס חיצוני

הנחיות לדרישות הגשת ושינויים בסטטוס התיקים לנישומים המבקשים לשנות את סטטוס התיק שלהם (למשל חברות ג 'המגישות טופס 1120, חברות S המגישות טופס 1120). תיוק אלקטרוני לעסקים גדולים ובינלאומיים (LB 'I) תאגידים גדולים מסוימים וחברות בינלאומיות (LB'I) נדרשים להגיש את טופס 1 120 שלהם, כמו גם חברות אחרות.

מבנה המס המעבר מעביר את ההכנסה החייבת לבעל ה- S. הוא אינו משלם מס למס הכנסה. אם C Corp מחויב במס כמו כל סוג אחר של חברה, הוא אינו מקבל החזר כספי. חברות לא מחזירות צ'קים לאנשים שמשלמים יותר מדי.

בעלים

שותפים ובעלי מניות יקבלו החזרים על בסיס סך הכנסותיהם על סמך התשואות האישיות שלהם. תאימות למנהלי תאגידים: שירות ההכנסה הפנימית נקט בצעדים לשיפור ציות המס של חברות ומנהליהם ועובדיהם. ניתן להשתמש בזיכויי TIP להפחתת מס הכנסה המעסיקים חייבים כתוצאה מההחזרים.

בעלים

שותפים או בעלי מניות יקבלו החזר על בסיס הכנסתם האישית על בסיס כל הכנסתם. מסעדות יקבלו גם שובר טיפ, זיכוי מס שניתן להשתמש בו להפחתת המס על ההכנסה המעסיקים זכאים לה באמצעות ההחזר. חברות המאמצות גישה זו יקבלו הטבות נדל"ן בנות 15 שנים מהשנה הקודמת, המתייחסות כ- QIP, וירידת ערך של 100% מנדל"ן פחת.

אם שנת המס שלך תסתיים ב -30 ביוני, נעניק לך הארכה אוטומטית להגשת החזר מס החברות שלך לשישה חודשים. הארכת המועד האחרון להגשת הטופס שלך IL-1120 אינה מאריכה את הזמן שנדרש לך לשלם את חוב המס שלך באילינוי.

לשנים המסתיימות בתאריך 30 ביוני 2019 או אחריו

הטופס אמור להופיע תוך 12 חודשים מסוף השנה. עבור חברות המצטרפות לקבוצת חברות מאוחדות תקופת הרישום של 12 חודשים או 18 חודשים מתחילה בסוף כל שנת המס של הקבוצה ומסתיימת רק בשנה הקצרה שיזמה ההצטרפות לקבוצה. מס הכנסה אישר כי ההודעה על הארכת 2020-26 חלה רק על חברות מאוחדות.

תוכן עיניינים

אולי יעניין אתכם