ייעוץ והכוונה לפני רכישה

גבי ושני בר – זוג היזמים שאתם חייבים להכיר

עולם היזמות הישראלי הוא מעניין ומגוון, והוא כולל סיפורים מיוחדים על יזמים שפועלים בתחומים שונים. אחד הסיפורים הבולטים והמעוררי השראה הוא סיפורם של גבי ושני בר. הסיפור שלהם טומן בחובו רגעים של שמחה ועצב, עליות וירידות, ובעיקר התמודדות מעוררת השראה עם האתגרים שהחיים זורקים עליהם. במאמר זה נציג את סיפורם של גבי ושני בר, נספר על העיסוקים שלהם, התרומה שלהם לקהילה וכל מה שביניהם.

רקע – הסיפור של גבי ושני בר

הסיפור של גבי ושני בר מתחיל בימי הילדות של שני בהרצליה. בגיל 8 התגלה אצלה גידול נדיר בראשה, אשר איים לפגוע באיברי הפנים ובמוח. הרב פירר, אליו פנתה המשפחה, מצא מנתח בשוויץ שהסכים לנתח אותה ולהסיר את הגידול. הניתוח אמנם הציל את חייה של שני, אך הותיר אותה עם פנים מעוותות. עשרות ניתוחים בפניה החזירו לה את פניה ותיקנו את הפזילה ממנה סבלה.

ההתמודדות עם המוגבלות

שני הצליחה לנצח את המוגבלות הפיזית שלה בעזרת כוח האמונה האדיר שלה. במהלך הימים הקשים של המחלה היא דמיינה עצמה כאשת עסקים משפיעה ודומיננטית. קשיים אלו חיזקו את אמונתה בבורא והראו לה עד כמה גדול כוח הבריאה. שני שיקמה את עצמה והמשיכה לחפש את ייעודה בעולם. היא נישאה לגבי בר, אב לשתי בנות מנישואיו הקודמים ובעל תואר שני במנהל וכלכלה מאוניברסיטת U.C.L.A. יחד הם הקימו מרכז ספא בארץ כחלק מהשליחות ששני לקחה על עצמה בתהליך הריפוי הפיזי המתמשך.

אסון בלתי צפוי

מרכזי הספא של גבי ושני בר הצליחו מאוד, אך אסון בלתי צפוי גדע את ההצלחה. אש שפרצה בספא בהרצליה גרמה למבנה להישרף כליל, ומנהל סניף של בנק הפועלים, שלום, מצא את מותו. הטרגדיה גרמה לגבי ושני לערוך חשבון נפש עמוק ולבטים רבים.

הצמיחה מהמקומות הקשים

גבי ושני בר לא ויתרו, למרות האסון הכבד והמשבר האישי. הם החליטו להמשיך בעשייה שלהם ולהעצים את התרומה שלהם לקהילה. כך נולד מיזם "חולמים בגדול", העוסק בפיתוח בני נוער בסיכון ואנשים עם מוגבלויות פיזיות. מטרת המיזם היא להראות להם שלמרות המוגבלות והקשיים, אין גבול למה שניתן להשיג עם אמונה עצמית והתמדה.

שיתוף פעולה עם איל"ן

עם תום הסמסטר של יולי 2020, קמפוס איל"ן הודה לגבי ושני בר על תרומתם האדירה. במסגרת שיתוף הפעולה, גבי ושני בר העניקו קורס בן 10 שבועות על הגשמה ומימוש עצמי לסטודנטים של איל"ן. במהלך הקורס הם הדריכו את הסטודנטים בנושאי חזון ואמונה, וליוו אותם בצעדיהם הראשונים בעולם העבודה ובחיים האישיים.

שיתוף פעולה עם עמותת בית רות

עמותת בית רות מפעילה כפר ייחודי לנערות בסיכון בעפולה. במסגרת החברה שלהם, T.C.M, החליטו שני וגבי בר לשתף פעולה עם עמותת בית רות. שני שמרה על קשר רציף עם הנערות וסיפרה להן על סיפור חייה מעורר ההשראה. כל נערה קיבלה תיבה ענקית מלאת כל טוב, והנוכחות של אישה חזקה ואמיצה כמודל לחיקוי תרמה להן רבות.

סיוע למועדון תנופה

מועדון תנופה הוא מועדון חברתי לבוגרים עם לקויות ומוגבלויות. גבי ושני בר תמכו במועדון וסיפרו לחבריו את סיפור חייהם המיוחד. הם לימדו את חברי המועדון כיצד לעשות מדיטציה מעצימה, והם אסירי תודה על הלמידה וההשראה שקיבלו.

סיכום

גבי ושני בר הם זוג יזמים ישראליים יוצאי דופן, אשר הצליחו להתגבר על מכשולים רבים ולהטביע חותם משמעותי בקהילה הישראלית. סיפורם מעורר ההשראה מלמד אותנו על כוח האמונה, ההתמדה והיכולת לצמוח גם מהמקומות הקשים ביותר. התרומה שלהם לקהילה והפעילות הענפה שלהם מוכיחים כי כל אחד יכול להגשים את חלומותיו ולתרום לסביבה, גם כשנראה שהכול אבוד.

תוכן עיניינים

אולי יעניין אתכם